MAİSLAND Bardakta haşlanmış mısır

MAİSLAND Bardakta haşlanmış mısır

2000 Yılında Avrupa birliği ülkelerinde ticaret yapmak amacıyla Almanya’ da kurulan Citypan ve Cityboard sirketlerinden sonra Türkiye de 2007 yılında kurulan TOLARCO şirketine ait Avrupa da MAİSLAND veTürkiye de MISIRHAN olan markası Malezya mısırı projesiyle Avrupa ülkeleri ve Türkiye’de bardakta mısırı hayata geçirmiştir. Şirketimizin Merkezi Avrupa da ALMANYA, MALEZYA subemiz KUALA LUMPER,TÜRKİYE şubemiz İSTANBUL dur,

TÜRKİYE YEPYENİ BİR BESLENME ALIŞKANLIĞI İLE TANIŞIYOR. İNSAN SAĞLIĞI İÇİN GEREKLİ PEK ÇOK VİTAMİN VE MİNERAL İÇEREN, GELENEKSEL MUTFAKLARIN VAZGEÇİLMEZ LEZZETİ MISIR, YEPYENİ BİR SUNUMLA TÜKETİCİ İLE BULUŞUYOR.

Firmamız MAİSLAND ile GIDA SANAYİ sektöründe 2007 senesinden bu yana faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Bünyemizde 0 Yönetici, 0 Memur, 0 İşçi olmak üzere firmamızda toplam 0 personel bulunmaktadır.
MAİSLAND şirketi webrehberine 24.10.2009 tarihinde üye olmuştur.

maisland bardakta haşlanmış mısır

TOLARCO EUROPA GmbH ve TOLARCO San. ve Tic.Ltd.Sti. %50 yabanci ve %50 yerli istiraki ile kurulmus bir sirkettir. Sirketin Avrupa Birligi Ulkelerinde icecek ve gida alaninda 25 ulkede yaklasik 33 bayisi bulunmaktadir.
Türkiye Cumhuriyeti devlet kuruluşu olan Türk Kızılayı Ürünlerinin Avrupa Ülkeleri tek genel distribitörlüğü faaliyetini yürütmektedir.
Aynı zamanda Malezya dan Bardakta Tane taze mısırı Türkiye ye ithal ederek Türkiye ve Avrupa da toptan Bardakta taze süt mısır satışıyla ve bu konuda da ıkı Markayla Avrupa ve Türkiye de Franschise vermektedir.

Ayrıca sirketin Almanya da bir , Türkiye de bir olmak uzere toplam iki merkezi ve subesi vardir.
Almanyadaki sube her turlu gida satis , pazarlaması yapmaktadır. Türkiye deki firmamız ise MAİSLAND,MISIRHAN ve MAİSCORN markaları ile Malezya dan %100 dogal dondurulmuş mısır ithal ederek Başta Türkiye olmak üzere Avrupa birligi 27 ülkenin yanı sıra;
ABD,Canada,Mısır,Rusya,Kosova,Ürdün,Kazakistan,Azerbeycan vs toplam 38 ülkede Master franchise ler le faaliyet göstermektedir.

İlginizi Çekebilir  En ucuz ve kampanyalı süt mısır arabası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir