BARDAKTA MISIR FIYAT LISTESI

Nokta Gıda Gülmera Bardakta Mısır

Nokta Gıda Gülmera Bardakta Mısır
gülmera mısır

Kalite bir hedef değil, bir yaşam tarzıdır…

Nokta Gıda, süt gibi önemli hatta kutsal bir hammadde ile çalışmanın gereği olarak, kaliteyi yalnızca ürünlerin üretimi sırasında önem verilen bir kavram olmanın ötesinde değerlendirir.

Nokta Gıda kalite anlayışı, tedarik, satış, pazarlama, ürün gerçekleştirme ve etkin eğitim almış çalışan politikaları ile oluşturulmuştur.

Nokta Gıda, sektörün en önemli sorunu olduğuna inandığı süt kalitesi ve hayvancılık organizasyonu için, gerek sözleşmeli çiftçilik, gerek örnek çiftlikler, gerekse de kaliteli damızlık düve yetiştirilmesi konusunda başlattığı çalışmaları ve kurduğu Süt Hayvancılığı Eğitim Merkezi’nde yürüttüğü eğitim faaliyetleri ile Türkiye’ye örnek olacaktır.

“Doğal lezzet, doğal ürünler” politikamızdan hiçbir zaman taviz vermemek ana üretim politikamızdır. En lezzetli ürünleri en doğal haliyle, hijyenik koşullarda hazırlamak ve pratik, sağlıklı ambalajlarda, çevre sağlığını bozmadan tüketiciye sunmak için gereken ileri teknoloji, her zaman takip edilecek ve kullanılacaktır.

Ürünlerimizin tüketiciye zamanında ulaşması firmamızın güvencesindedir. Dağıtım filomuzun etkinliği ve dağıtım ağımızın geliştirilmesine devam edeceğiz. Ana amaç, bu temel gıdayı Türk insanına en doğal, temiz, taze haliyle çağdaş toplum olmanın gerektirdiği miktarda ve kalitede tükettirmektir.

Ürünler insanlar tarafından, insanlar için üretilmiştir. Biz biliyoruz ki bir bütün olarak kalite, insanlar tarafından yaratılır. Sistemimizdeki insanlar, işimizdeki kalite mükemmelliğini geliştiren ve piyasadaki özel yerimizi yaratan kişilerdir. Mükemmelliğe olan tutkumuz, işimizin ufkunu genişletecek en önemli unsurdur. Bu nedenledir ki kalite anlayışımızı dinamik bir kavram haline getirmek, bizim eğitim politikamızdır.

Tüketiciler nezdinde edineceğimiz nihai imaj hedefimiz, Nokta Gıda’nın “benim sütüm”, “benim yoğurdum”, kısaca “benim markam” olarak benimsenmesidir. Tatmin olmuş müşteriler Nokta Gda’nın can damarıdır. Tüketici tatminini sağlamak için uyguladığımız prensipler şunlardır;
– Kalite ve imaj tesadüfi değildir; sıkı çalışmanın ve gayretin sonucudur,
– Mükemmeli yakalama gayreti içindeyiz ve daha azına rıza göstermeyiz,
– Kalite bir hedef değil, bir yaşam tarzıdır,
– Şirketimizde “yeterli” hiçbir zaman yeterli olmamalıdır,
– “Kabul edilebilir kalite” kabul edilemez olmalıdır,
– Tek hedef, mükemmele ulaşmaktır,
Nokta Gıda’nın kalite standartlarını en yüksek düzeye çıkartmak bizlerin görevidir, bundan taviz vermeyiz,
– Kaliteye bağımlılığımız, sürekli iyileştirmeye olan tutkumuzdur.

Satınalma politikamız, “Doğal lezzet, doğal ürünler” kalite anlayışımızın ilk aşamasını oluşturmaktadır. Nokta Gıda, “Toplam Kalite Yönetimi”nin gereği olarak, tüm tedarikçilerini “iş ortağı” olarak görmektedir. Bu nedenle kendilerine gerekli eğitim, bilgilendirme ve yönlendirmeyi sağlama gayretindedir. Nokta Gıda, toplum ve çevreye olan duyarlılık ve sorumluluklarını tedarikçileriyle paylaşmaktadır.

Nokta Gıda, sektörel lider olma sorumluluğuyla, güvenli gıda üretimi için gerekli hammadde ve malzemelerin satınalmasını tavizsiz bir kalite anlayışıyla gerçekleştirmektedir. Bu yaklaşım içinde Nokta Gıda Satınalma Bölümü’nün temel ilkesi “doğru malzemeyi, doğru miktarda ve doğru fiyatla, doğru zamanda, doğru tedarikçilerden almak”tır.

 

nokta gıda güvencesi ile sizlere Gülmera Bardakta Mısır ı sunmaktayız kesilmemiş tane bardakta mısır

Bardakta Mısır

BARDAKTA MISIR ILETISIM BILGILERIMIZ
BARDAKTA MISIR
TARIH
:
Nisan 21st, 2011
FIYAT
:
FIYAT BELIRTILMEMIS TL
Urun
:
URUN BILGISI YOK
Cins
:
CINSI GIRILMEMIS
Yer
:
TURKIYE GENELI
stok
:
URUN BILGISI YOK
ILETISIM
:

Google hedefi : BARDAKTA MISIR HEDEFIMIZ

SIKCA SORULAN SORULAR : SORULAN SORU YOK

URUN FIYAT BILGISI : BU URUN HAKKINDA FIYAT BELIRTILMEMIS

URUN SIPARIS HATTI : siparis verin

Nokta Gıda Gülmera Bardakta Mısır STANDI Nokta Gıda Gülmera Bardakta Mısır ARABASI Nokta Gıda Gülmera Bardakta Mısır FIYATLARI

 

Sitemap | Nikah sekeri

BARDAKTA MISIR | BARDAKTA MISIR FIYATLARI | BARDAKTA MISIR STANDLARI | BARDAKTA MISIR ARABALARI

sevdin.net BARDAKTA MISIR - BARDAK MISIR - BARDAKDA MISIR - MISIR ARABASI - MISIR KAZANI - MISIR STANDI

SITE ACIKLAMASI : Sevdin.net BARDAKTA MISIR TANELERI VE BARDAKTA MISIR KAZANI ARABAI STANDI SATISI YAPAN TICARI BIR SITEDIR

URUNLERIMIZ : KETCAP MAYONEZ PLASTIK KUCUK KASIN KOPUK MISIR BARDAGI BARDAK NAREKSISI

Subdomainlerimiz : txt bardakta misir resimleri bardakta misir doysam misir finefood misir Muti misir bardakta misir fiyatlari misir standlari

Nikah sekeri

google de BARDAKTA MISIR KELIMESINDE GOZUMUZ VAR :))